Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 22:08

Міноборони: військові знешкодили мінне поле біля Маріуполя


Військовослужбовці Збройних сил України виявили і знешкодили мінне поле поблизу села Гнутове Маріупольського району Донецької області, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

«Мінне поле було закладене фахівцями з високою професійною підготовкою. Його знайшли за певними ознаками і помилками ворожих мінерів. Примітно те, що це «пекельне поле» було «комбінованим». Поруч із протитанковими були закладені протипіхотні міни, заборонені міжнародними конвенціями», – йдеться в повідомленні.

У Міноборони наголошують, що в інженерних підрозділах ЗСУ таких боєприпасів немає. «Наша держава вже давно приєдналася до міжнародних конвенцій із заборони застосування певних видів зброї та боєприпасів», – заявляють у відомстві.

Загалом, за даними Міноборони, знешкодили 14 мін різної конфігурації, інші були знищені спецзасобами.

За даними Луганської і Донецької обласної військово-цивільних адміністрацій, останнім часом у регіоні військові і цивільні жителі підриваються на вибухових пристроях, закладених бойовиками. Зокрема, внаслідок підриву на розтяжці 10 вересня поблизу села Троїцьке Луганської області загинули двоє військових, четверо були поранені.

Recommended

XS
SM
MD
LG