Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко затвердив нові санкції проти Росії


Президент України Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко запровадив нові санкції проти Росії.

«Президент підписав указ «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Згідно з рішенням, санкції вводяться строком на рік», – мовиться у повідомленні Адміністрації президента, опублікованому увечері у середу, 16 вересня.

Раніше цього дня Петро Порошенко заявив про необхідність посилення також міжнародних санкцій через оголошення сепаратистами окупованих територій Донбасу.

2 вересня РНБО розширила перелік юридичних та фізичних осіб Росії, стосовно яких застосовуються санкції, затвердивши санкції проти понад 400 фізичних і 90 юридичних осіб, які відповідальні за агресію проти України.

12 серпня уряд схвалив цей другий пакет санкцій проти Росії і направив його на розгляд Ради національної безпеки і оборони України.

У вересні 2014 року Кабмін ухвалив перше розпорядження № 829-р про запровадження санкцій, зокрема, заборони стосувалися в’їзду на територію України деяким особам, виведення капіталу за межі України, участі у приватизації, заборони експорту до Росії товарів військового призначення та подвійного використання.

У Кабміні зазначають, що загалом двома розпорядженнями урядом пропонується застосувати санкції стосовно 1124 фізичних та 156 юридичних осіб.

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. Москва ці звинувачення відкидає, заявляючи, що на Донбасі немає російських військових, але є «добровольці».

На цю ж тему:

XS
SM
MD
LG