Доступність посилання

ТОП новини

Більшість пасажирів змінили Крим на Одесу та Приазов’я – Придніпровська залізниця


Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Цього літа більшість пасажирів Придніпровської залізниці переглянула свої пріоритети щодо місць відпочинку, повідомляють у Придніпровській залізниці.

За даними начальника відділу вокзалів Придніпровської залізниці Івана Леводянського, пасажири, які раніше відпочивали у Криму, цього літа віддали перевагу Одесі: пасажиропотік у цьому напрямку за літо зріс у півтора раза порівняно з торішніми показниками, загалом подорожувальники придбали понад 235 тисяч квитків у цьому напрямку.

Окрім того, за даними посадовця залізниці, традиційно популярними серед відпочивальників були подорожі до західних областей, зокрема Львова. Упродовж літа-2015 попит на квитки у цьому напрямку зріс на 10% порівняно з минулим роком – на 26 тисяч.

Як повідомив Леводянський, також, як альтернативу кримським курортам, відпочивальникам запропонували відпочинок у Бердянську та Генічеську, проте за цими напрямками пропозиція суттєво перевищила попит: приміром, із понад 77 тисяч запропонованих квитків до Генічеська було куплено тільки 18%.

«Однак пасажирів у цьому напрямку все одно побільшало. Нам потрібно пристосувати вокзали та станції Приазов’я до такого потоку людей: вдосконалювати інфраструктуру, подовжувати пасажирські платформи тощо», – зазначив представник залізниці.

Загалом упродовж літа Придніпровська залізниця перевезла понад 15 мільйонів пасажирів, пасажиропотік зріс на 5%.

Наприкінці лютого – на початку березня 2014 року перекинуті з Росії і кримських баз Чорноморського флоту Росії війська без розпізнавальних знаків окупували Кримський півострів. 16 березня 2014 року на території Криму і Севастополя відбувся так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу.

Ні Україна, ні міжнародна спільнота не визнали це голосування і вважають, що Крим Росія анексувала.

XS
SM
MD
LG