Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 19:01

Аксьонов: через «блокаду» Криму зростають поставки через Керченську переправу


Сергій Аксьонов

Російський «голова» Криму Сергій Аксьонов задоволений результатом «продовольчої блокади» Криму, це позитивно вплинуло на поставку товарів з материковою Росії через Керченську переправу. Про це повідомляє прес-служба «уряду» Криму.

«На сьогодні Керченська поромна переправа працює без збоїв. За останні три дні вантажоперевезення збільшилися на 15%. Кількість фур збільшилася в рази, і, думаю, зростання триватиме», – сказав Аксьонов.

Він зазначив, що «збільшення обсягу вантажоперевезень тільки прискорить витіснення української продукції з полиць кримських магазинів».

20 вересня розпочалась безстрокова акція з блокування вантажного транспорту, що везе товари до Криму, ініційована лідерами кримськотатарського народу. За інформацією координаційної ради акції, через адміністративний кордон безперешкодно пропускатимуть пішоходів і легковий транспорт.

Ініціатори блокади вважають, що українські компанії мають припинити торговельні відносини з Кримом, оскільки територія півострова була окупована Російською Федерацією. За словами організаторів акції, вони не пропускатимуть фури до Криму до того часу, поки Росія не виконає їхні вимоги: звільнення політв’язнів, припинення тиск на незалежні ЗМІ, безперешкодний в’їзд для міжнародних спостерігачів на територію півострова, припинення репресій щодо кримських татар.

Раніше Аксьонов засудив дії організаторів блокади і висловив сподівання, що вони «одумаються». За його словами, «влада» Криму стежитиме за тим, щоб можлива відсутність українських товарів не призвела до підвищення цін на продукти.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG