Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 01:05

Суд переніс розгляд апеляції щодо арешту Медведька


Андрій Медведько

Апеляційний суд Києва переніс на 25 вересня розгляд скарги на арешт підозрюваного у вбивстві журналіста Олеся Бузини Андрія Медведька. Таке рішення у середу, 23 вересня, оголосив суддя Олексій Леванчук.

Сьогодні адвокат Медведька Андрій Федур просив суд визнати експертизу ДНК недопустимим доказом, оскільки зразки для її проведення бралися без погодження з Андрієм Медведьком. Відтак, на думку захисту, до підозрюваного застосовувалося насильство. Однак судді відмовили адвокату у задоволені цієї заяви.

Сторона захисту також наполягала, що оголошена Медведьку підозра ґрунтується не на доказах, а на припущеннях.

Під час виступу на судовому засіданні Андрій Федур заявив, що «почерк вбивства Бузини схожий на вбивство Гонгадзе». Він наголосив, що до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе за ним здійснювалось зовнішнє спостереження з автомобіля іноземного виробництва з німецькими номерами. За Бузиною, за словами Федура, також стежили з іномарки, але з італійським номерами.

Адвокат зазначив, що у сторони захисту є наявні свідчення, що саме такий автомобіль стежив за Бузиною незадовго до його вбивства. А тому, говорить Федур, можна припустити про однаковий почерк вбивств Гонгадзе та Бузини.

Після виступу усіх сторін колегія суддів вирішила оголосити перерву до 14 години 25 вересня через пізню годину.

Олеся Бузину застрелили 16 квітня в Києві біля будинку, де він жив. У виконанні вбивства підозрюють Дениса Поліщука та Андрія Медведька. Підозрювані вже понад два місяць перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляв, що слідство має прямі докази участі двох підозрюваних у цьому злочині.

Recommended

XS
SM
MD
LG