Доступність посилання

ТОП новини
22 Січень 2019, Київ 14:29

Гройсман: 6-9 жовтня Рада розгляне законопроекти щодо лібералізації візового режиму


Ілюстративне фото

Верховна Рада наступного пленарного тижня має намір розглянути кроки на шляху законодавчого забезпечення виконання плану дій з лібералізації Європейським Союзом візового режиму з Україною, повідомив голова Верховної Ради Володимир Гройсман.

«Переконаний, що на наступному пленарному тижні ми розглянемо ці питання», – сказав він на зустрічі з комісаром ЄС з питань правосуддя, прав споживачів та гендерної рівності Верою Юровою в Києві, повідомляє прес-служба параламенту.

Наступний пленарний тиждень Верховної Ради запланований на 6-9 жовтня.

У серпні президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про додаткові заходи щодо запровадження безвізового режиму між Україною та Євросоюзом. Серед іншого, Верховна Рада має розглянути законопроект про утворення державного органу з повернення активів.

У вересні в Україні побувала оцінювальна місія Європейського союзу. Її експерти до середини грудня мають підготувати фінальний звіт, на основі якого ЄС ухвалюватиме рішення щодо можливого скасування віз для українців уже з наступного року.

21 і 22 травня у Ризі відбувся саміт учасників програми Євросоюзу «Східне партнерство», на якому Україна сподівалася спочатку отримати безвізовий режим із ЄС, а потім хоча б визначену дату, коли він міг би бути запроваджений. У спільній заяві за підсумками саміту ЄС заявив про готовність надати безвізовий режим Україні та Грузії у разі, якщо про це буде позитивний звіт Єврокомісії наприкінці цього року.

XS
SM
MD
LG