Доступність посилання

ТОП новини

У Станиці Луганській відкриють пункт перетину лінії розмежування – Тука


Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука
Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука заявив про намір відновити у Станиці Луганській роботу пішого пункту перетину лінії розмежування сторін конфлікту на Донбасі. Про це повідомляє офіційний сайт обласної влади.

«Уже до цього процесу долучені прикордонники і військовослужбовці. До 10 жовтня перехід буде відкритий, але я хочу звернутися до місцевих мешканців. Якщо, цей пункт перетину буде задіяний для масового переміщення вантажів – він мною буде закритий», – сказав Тука на виїзному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.

Сепаратисти з угруповання «ЛНР» розкритикували рішення керівника підконтрольної Україні частини Луганської області. За словами представника угруповання «ЛНР» Владислава Дейнега, такий пропускний пункт не буде повноцінним, оскільки «ані автомобілі, ані вантажі там переміщуватися не зможуть».

Укладені 12 лютого в Мінську домовленості передбачають початок діалогу про відновлення економічних зв’язків України з районами Донбасу, які українська влада тимчасово не контролює.

XS
SM
MD
LG