Доступність посилання

ТОП новини

Через Крим і Донбас для партнерів України головними є скоординовані дії щодо Росії – Порошенко


Президент України Петро Порошенко (©Shutterstock)
Президент України Петро Порошенко (©Shutterstock)

Президент України Петро Порошенко заявляє, що нині для партнерів України головними є скоординовані дії щодо Росії через її політику в Криму і агресію на Сході. Про це український президент сказав журналістам у Нью-Йорку, інформує його сайт.

«Питання анексії Криму, агресії на Сході, санкцій по відношенню до Росії, питання чітко скоординованих дій, щоб забезпечити виконання Росією Мінських угод, сьогодні залишаються першим пріоритетом всіх наших партнерів», – заявив Порошенко.

Президент також додав, що офіційний Київробитиме рішучі кроки для свого захисту та запропонує реформування ООН для повернення її історичної місії.

«Після анексії Криму та агресії на Донбасі, коли одна з країн – постійних членів Ради безпеки ООН блокує дії та інструменти, які є у розпорядженні Ради безпеки, ми маємо підвищити ефективність або будувати інші механізми безпеки», – сказав Порошенко.

Президент України нині перебуває з офіційним візитом у США, головна мета якого участь у 70-й сесії Генеральної асамблеї ООН. Петро Порошенко вже встиг зустрітися з українською громадою у США та вручив орден Данила Галицького родині українця Марка Паславського, який загинув на Донбасі.

XS
SM
MD
LG