Доступність посилання

ТОП новини

Кожен день війни на Донбасі коштує Україні 5 мільйонів доларів – Порошенко


Петро Порошенко (©Shutterstock)
Петро Порошенко (©Shutterstock)

Президент України Петро Порошенко заявляє, що Україна щодня втрачає близько п’яти мільйонів доларів через збройний конфлікт на Донбасі.

«Кожен день війни на Донбасі коштує нам приблизно 5 мільйонів американських доларів, які ми могли б інвестувати в процес сталого розвитку. І криза внутрішньо переміщених осіб, кількість яких складає 1,5 мільйона, є найбільшою проблемою не тільки України, а й всього регіону», – сказав Порошенко на саміті ООН з прийняття цілей сталого розвитку в Нью-Йорку.

Він зазначив, що внаслідок конфлікту в Україні було зруйновано інфраструктуру і втрачено приблизно 1/5 частину економічного потенціалу країни.

Порошенко наголосив, що Україна разом з державами-партнерами прикладає максимум зусиль для врегулювання конфлікту мирними дипломатичними засобами.

«Після припинення військової агресії, встановлення миру і відновлення повного суверенітету України над Донбасом і Кримом буде вкрай важливо допомогти мільйонам людей повернутися до нормального життя, відновити економічну і соціальну інфраструктуру на засадах сталого розвитку. Україна готова виконати це непросте завдання і закликає всіх міжнародних партнерів до співпраці в цьому напрямку», – додав він.

Збройний конфлікт на Донбасі розпочався у квітні 2014 року. За цей час, за даними ООН, у цьому регіоні загинули понад 8 тисяч людей.

XS
SM
MD
LG