Доступність посилання

ТОП новини

В «Укрнафті» затвердила умови трудового контракту з головою правління Роллінзом


Глибинний штанговий насос (ШГН) – «гойдалка» (ілюстраційне фото)
Глибинний штанговий насос (ШГН) – «гойдалка» (ілюстраційне фото)

Наглядова рада «Укрнафти» затвердила умови трудового контракту з головою правління товариства Марком Роллінзом, повідомляють у «Нафтогазі».

«Сьогодні відбулося засідання наглядової ради ПАТ «Укрнафта». Під час засідання було затверджено умови трудового контракту Марка Роллінза, а голові наглядової ради товариства Андрію Коболєву було доручено підписати з ним контракт від імені Укрнафти», – повідомили у «Нафтогазі» у понеділок, 28 вересня.

16 вересня Кабінет міністрів погодив призначення Марка Роллінза на посаду голови «Укрнафти».

27 липня акціонери найбільшої нафтовидобувної компанії України «Укрнафта» обрали новим головою правління підприємства громадянина Великобританії Марка Роллінза. За його кандидатуру на зборах акціонерів проголосували 99,97% кворуму.

10 липня у «Нафтогазі України» повідомили, що Номінаційний комітет Кабінету міністрів обрав переможцем конкурсу на заміщення посади голови правління ПАТ «Укрнафта» громадянина Великої Британії, який обіймав керівні посади у найбільших нафтогазових компаніях світу, але не називали прізвища.

Як поінформували в «Нафтогазі», загалом у конкурсному відборі взяли участь понад 80 претендентів із України, Великої Британії, США, Румунії, Єгипту, Марокко, Грузії, Норвегії й Данії.

«Укрнафта» є найбільшою газо- і нафтовидобувною компанією в Україні. 42 відсотки її акцій належать групі «Приват» українського бізнесмена Ігоря Коломойського, 50%+1 акція – в «Нафтогазу України».

XS
SM
MD
LG