Доступність посилання

ТОП новини

Через санкції «Укрзалізниця» припиняє перевезення вантажів у вагонах російської компанії


 ©Shutterstock
©Shutterstock

Компанія «Укрзалізниця» припинила перевезення вантажів у вагонах російської компанії у рамках застосування санкцій проти Росії через її підтримку сепаратистів на Донбасі.

У заяві компанії йдеться, що «Укрзалізниця» не приймає до перевезень вантажі у вагонах компанії «Перша вантажна компанія» (Росія) та її дочірнього підприємства – «Перша вантажна компанія в Україні» і не здійснює навантаження у ці вагони».

25 вересня Кабмін заборонив польоти російських авіакомпаній до України, зокрема компаній «Аерофлот» і «Трансаеро». У Державіаслужбі повідомили, що російські авіакомпанії не зможуть літати в Україну з 25 жовтня. У Кремлі цей намір української сторони назвали божевіллям.

У відповідь Росія з 25 жовтня вводить заборону на польоти українських авіакомпаній

22 вересня набув чинності указ президента України Петра Порошенкапро застосування санкцій проти Російської Федерації. Ці обмежувальні заходи стосуються більш як 400 фізичних та понад 90 юридичних осіб Російської Федерації.

Відносини Києва та Москви погіршилися через анексію Росією українського Криму в березні минулого року і підтримки проросійських сепаратистів на Донбасі.

XS
SM
MD
LG