Доступність посилання

21 Листопад 2018, Київ 09:33

МЗС: участь представників «влади Криму» в нараді ОБСЄ є «провокацією Кремля»


(©Shutterstock)

Міністерство закордонних справ України розцінює як «чергову провокацію Кремля» участь «віце-прем’єра» Криму Дмитра Полонського у нараді ОБСЄ у Варшаві. Про це йдеться в коментарі посольства України в Польщі, повідомили в прес-службі МЗС України.

«Намагання Росії проштовхнути в завуальованій формі представників окупаційної влади Криму в коло міжнародної організації, щоб хоча б у такий спосіб нібито легітимізувати їхню присутність на міжнародній арені, є черговою провокацією Кремля. Цим Росія вкотре не лише порушує норми міжнародного права, але й вдається до підступних маніпуляцій та зловживань нормами і принципами ОБСЄ», – мовиться у заяві.

У посольстві України в Польщі зауважують, що Дмитро Полонський зареєструвався для участі у цьогорічній нараді ОБСЄ з людського виміру як представник громадської організації «Російська спільнота Криму».

«Натомість для внутрішнього російського споживача та мешканців окупованого Криму ця особа представляє себе як так званий «віце-прем’єр Криму». Жодна офіційна делегація, окрім Росії, на нараді ОБСЄ не визнає його у цьому статусі, як і не визнає нелегальну анексію Росією Криму», – наголошують українські дипломати.

Раніше стало відомо, що «міністр внутрішньої політики, інформації та зв’язку» російського уряду Криму, «віце-прем’єр» Дмитро Полонський бере участь у нараді ОБСЄ з людського виміру, яка проходить у Варшаві.

Росія анексувала Крим у березні 2014 року. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації півострова. Росія заперечує факт анексії, кажучи про «відновлення історичної справедливості».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG