Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 16:29

Росія закликала до скоординованої боротьби проти тероризму


Постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін (л) і Сергій Лавров (п) на засіданні Ради безпеки ООН, 30 вересня 2015 року

Росія закликала світ об’єднатися у спільній боротьбі проти тероризму в той час, коли її бойова авіація почала здійснювати повітряні удари в Сирії.

На присвяченому цій темі засіданні Ради безпеки ООН, яке скликала сама Росія, що нині головує в Раді безпеки, російський міністр закордонних справ Сергій Лавров, Москва подає проект резолюції, що має на меті скоординувати «всі сили, що постали проти «Ісламської держави» та інших терористичних утворень».

Він заявив, що Росія готова створити постійні канали зв’язку з коаліцією під проводом США, яка бореться проти «Ісламської держави» в Сирії й Іраку, і закликав до «колективно узгоджених підходів, що були б підтримані Радою безпеки».

Попереднього дня, у вівторок, 29 вересня, Росія натомість різко розкритикувала саміт на тему спільної боротьби з тероризмом, який скликав того дня на берегах сесії Генеральної асамблеї ООН президент США Барак Обама і в якому представники самої ж Росії взяли участь.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG