Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 22:19

Суд продовжив арешт підозрюваного у вбивстві Бузини Медведька


Андрій Медведько

Шевченківський районний суд Києва продовжив арешт Андрія Медведька, якого підозрюють у вбивстві публіциста Олеся Бузини, до 4 грудня.

Раніше адвокати Андрія Медведька та Дениса Поліщука, підозрюваних у вбивстві Бузини, заявили про фальсифікацію ДНК-експертизи в цій справі і про алібі підозрюваних. Зокрема адвокат Андрій Федур стверджував, що ДНК-експертиза була, за його словами, фальсифікована. Він заявив, що, серед іншого, реагенти, необхідні для проведення такої експертизи, Україна не закуповувала понад 2 роки.

Адвокат Сергій Войченко, у свою чергу, заявив про наявність алібі в затриманих, яке, за його словами, вдалося підтвердити під час поїздки в зону АТО. За його словами, у сторони захисту є беззаперечні докази, що Медведько та Поліщук 16 квітня 2015 року в місті Києві не перебували.

Олеся Бузину застрелили 16 квітня в Києві біля будинку, де він жив. У виконанні вбивства підозрюють Дениса Поліщука та Андрія Медведька. Підозрювані перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляв, що слідство має прямі докази участі двох підозрюваних у цьому злочині.

Recommended

XS
SM
MD
LG