Доступність посилання

ТОП новини

Клімкін: тема Криму не зникає з міжнародних переговорів


Павло Клімкін ( ©Shutterstock)
Павло Клімкін ( ©Shutterstock)

Тема Криму не зникне з порядку денного, поки півострів не буде звільнений від окупації Росії, заявляє міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

«Крим ніколи не зникав із порядку денного жодних переговорів, в яких брав участь я, делегації України. Впевнений, а я розмовляю зі своїми міжнародними партнерами, що вони в кожній своїй зустрічі і в кожних переговорах піднімають питання Криму. І стосовно Криму діє окремий пакет санкцій, який діятиме до врегулювання ситуації», – сказав Клімкін під час виступу у Верховній Раді України, відповідаючи на запитання депутатів щодо переговорів у Парижі з приводу мирного врегулювання на Донбасі.

За словами міністра, в України, як і у всього цивілізованого світу, немає довіри до Росії, і нагадав про санкції щодо Москви з боку України й інших країн для того, щоб змусити її піти з півострова.

Верховна Рада України офіційно оголосила початком тимчасової окупації Криму 20 лютого 2014 року. Країни Заходу також не визнають анексію Криму і запровадили через це економічні санкції. Росія окупацію півострова називає «відновленням історичної справедливості».

XS
SM
MD
LG