Доступність посилання

25 Червень 2017, Київ 13:45
Новини | Політика

Соболєв заявляє про виклик для свідчень у справі про розгін Євромайдану


«Беркут» розганяє мирну акцію протесту на Майдані в Києві, 30 листопада 2013 року

Народного депутата з фракції «Самопоміч» Єгора Соболєва викликали до Генеральної прокуратури України для надання свідчень у справі про розгін Євромайдану в ніч з 30 листопада на 1 грудня 2013 року. Про це він сам повідомив у Facebook.

«Мене знову кличуть свідчити в Генпрокуратуру. Повідомили, що йдеться про розгін студентського Майдану в ніч з 30 листопада на 1 грудня 2013 року. Не минуло й 23 місяці», – написав Соболєв.

Парламентар повідомив, що розповість слідству «все, що пам’ятає», водночас він закликав депутатів «Блоку Петра Порошенка», «Народного фронту» і «Батьківщини» поставити підписи за висловлення недовіри генеральному прокуророві Віктору Шокіну і «забезпечити країні справжню роботу ключового органу слідства і звинувачення».

«Для голосування за вигнання Віктора Шокіна потрібно ще 34 підписи», – зазначив Соболєв, додавши, що збір підписів триває.

У ніч на 30 листопада на 1 грудня 2013 року, коли «Беркут» розігнав мирну акцію протесту на Майдані, від дій міліції постраждали 84 людини, які отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG