Доступність посилання

ТОП новини

Білоус: приватизація інституту «Електромеханічних приладів» законна


Фонд держмайна України продав за 16 мільйонів гривень «НДІ «Електромеханічних приладів», підприємство оборонної галузі, яке останні три роки було збитковим, не отримувало держзамовлень та отримувало гроші, переважно здаючи в оренду свої площі. Про це заявив журналістам голова Фонду держмайна України Ігор Білоус.

За словами голови ФДМУ, підприємство придбало ПрАТ «Вентиляційні системи», інвестор зобов’язався створити 100 додаткових робочих місць, вкласти у виробництво щонайменше 30 мільйонів гривень і зберегти його профіль.

У контракті йдеться, що підприємство продали без земельної ділянки, яка продовжує належати громаді Києва, і яку інвестор має орендувати, додав він.

Ігор Білоус відкинув звинувачення головного військового прокурора України про те, що підприємство є стратегічно важливим для оборонної галузі України та продавати його не можна.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос зазначив, що підприємство спеціалізується на компонентах українських протитанкових комплексів та супутниковому зв’язку.

Ігор Білоус на це зауважив, що Матіос наводить недостовірну інформацію, і додає, що «НДІ «Електромеханічних приладів» не внесене до реєстру стратегічних підприємств, але входить до переліку підприємств, призначених для приватизації.

«Не зацікавлений у приватизації лише той, кому приватизація заважає розкрадати доходи державних підприємств», заявив Білоус, і наголосив, що перешкоджання приватизації може «відвернути від України довіру інвесторів».

XS
SM
MD
LG