Доступність посилання

ТОП новини
19 Липень 2018, Київ 00:58

Генеральний штаб Збройних сил заявляє, що Росія високо оцінює дії української армії під час антитерористичної операції на сході України. Водночас, як сказав начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко, в медіа-просторі України поширюється негативна інформація про українську армію.

«Цікава особливість: наш ворог, Російська Федерація, оцінює наші Збройні сили як потужний організм, спроможний дати рішучу відповідь», – сказав Муженко.

«Росія оцінює наші Збройні сили вище, ніж це роблять вітчизняні ЗМІ», – заявили в Генштабі.

«На жаль, протиставити цьому можна лише своєчасне, повне і постійне інформування особового складу, особливо у зоні проведення АТО. А з цим – великі проблеми. І найгірше те, що лежать вони не лише у об’єктивній площині, а й суто суб’єктивній. Зокрема, йдеться про некомплект офіцерів на відповідних посадах і про те, що багато офіцерів самоусунулися від виконання цих завдань», – додав Муженко.

Як раніше повідомляв міністр оборони України Степан Полторак, за шість хвиль мобілізації до армії призвали 210 тисяч військових, також кількість військових-контрактників у цьому році збільшилась на 2 тисячі, і наразі це 107 тисяч людей.

14 жовтня відзначається День захисника України. Цей день в Україні вихідний.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG