Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 17:04

Вищий спецсуд визначатиме підсудність справи щодо російських спецназівців 15 жовтня


Євген Єрофеєв (л) і Олександр Александров у суді в Києві, 29 вересня 2015 року

Колегія суддів Вищого спеціалізованого суду України розгляне матеріали щодо визначення підсудності розгляду справи російських спецназівців Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова 15 жовтня. Про це повідомили у прес-службі суду.

29 вересня Голосіївський райсуд Києва продовжив арешт двох затриманих на Луганщині російських військових Євгена Єрофеєва і Олександра Александрова до 21 листопада. Крім того, суд вирішив передати їхню справу до Апеляційного суду Києва з подальшою передачею у Вищий спеціалізований суд з розгляду кримінальних і цивільних справ України для визначення підсудності справи.

2 жовтня справу щодо підсудностіпередали з Апеляційного суду Києва до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Російські військові Євген Єрофеєв і Олександр Александров були затримані у травні цього року в Луганській області. Вони називають себе чинними бійцями Головного розвідувального управління (ГРУ) Генерального штабу Збройних сил Росії. Міністерство оборони Росії підтверджує, що Єрофеєв і Александров служили в армії за контрактом, але стверджує, що до моменту затримання вони звільнилися зі служби.

Наприкінці серпня головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив, що досудове розслідування щодо Євгена Єрофеєва й Олександра Александрова завершене.

У прокуратурі уточнили, що їх підозрюють в організації й участі у веденні агресивної війни чи воєнного конфлікту проти України, переміщенні поза митним контролем України зброї та боєприпасів, сприянні діяльності терористичній організації та вчиненні терористичного акту, що призвело до загибелі військовослужбовців Збройних сил України та інших тяжких наслідків.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG