Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 01:15

ГПУ: обшуки в 3 активістів «Свободи» пов’язанні з розслідуванням подій на Майдані


(©Shutterstock)

Генеральна прокуратура пояснює обшуки в заступників голови партії всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олександра Сича, Олега Панькевича й Ігоря Янківа розслідуванням подій на Майдані у лютому 2014 року.

«Обшук проводився в осіб, щодо яких під час слідства виникла необхідність перевірити певну інформацію, що стосується подій 20 лютого на вулиці Інститутській в Києві», – повідомив начальник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

Представник прокуратури зазначив, що під час слідства з’явилася інформація щодо приховання певних даних, у цьому зв’язку треба було провести обшуки в зазначених осіб.

Слідство має інформацію про те, що ці представники «Свободи» 20 лютого 2014 року перебували в готелі «Україна», додав він.

При цьому Горбатюк наголосив, що представники «Свободи» перебувають у статусі свідків і викликані на допит у Генпрокуратуру на 16 жовтня.

13 жовтня всеукраїнське обʼєднання «Свобода» заявило про обшуки, які силовики проводять у помешканнях трьох членів цієї політичної сили, зокрема обшуки відбулись у квартирі заступника голови партії, екс-віце-прем'єра Олександра Сича в Івано-Франківську та у двох заступників голови партії – Олега Панькевича в Бродах Львівської області та Ігоря Янківа у Львові. В об’єднанні «Свобода» заявили, що ці слідчі дії пов’язанні з розслідуванням справи про вбивства активістів Майдану у лютому 2014 року. Проте тоді правоохоронні органи ці заяви не коментували.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG