Доступність посилання

ТОП новини

Українські ЗМІ розширюють мовлення на окупований Луганськ


У Станично-Луганському районі та частині окупованого Луганська став можливим прийом передач обласного «Радіо Пульс». Про це на засіданні в міністерстві інформаційної політики України повідомив голова Концерну РРТ Володимир Іщук.

Як інформує 14 жовтня Урядовий портал, «введено в дію радіомовний FM-передавач для трансляції програм «Радіо Пульс» Луганської ОДТРК на частоті 99,5 Мгц».

«Після отримання коштів з бюджету потужність передавача буде збільшена. Робота передавача забезпечила доступ мешканців Станично-Луганського району та частково міста Луганськ до програм Луганського обласного радіо», – ідеться в повідомленні.

«Регіональний телеканал ЛОТ та радіо «Пульс» розширюють своє мовлення: 9 жовтня встановлені нові передавачі потужністю 0,5 кіловата і 1 кіловат. Тепер українське телебачення і радіо доступні жителям Станично-Луганського та прилеглих районів. Крім того, слухати радіо «Пульс» і дивитися телеканал ЛОТ зможуть жителі окупованого Луганська. До 15 жовтня мовлення йде в тестовому режимі», – повідомила у Facebook програмний директор Луганської обласної держтелерадіокомпанії Ірина Коваль.

На частині територій Луганської та Донецької областей, захоплених проросійськими сепаратистами, протягом більш як року майже відсутня можливість отримання з ефіру інформації українських медіа. Апаратно-студійні комплекси багатьох мовників захоплені бойовиками, на їхніх потужностях виходять в ефір сепаратистські теле- чи радіоканали. Також в ефірі широко представлені російські телеканали.

XS
SM
MD
LG