Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 08:05

Порошенко: армія до кінця року отримає 8,5 тисячі зразків озброєння


Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявляє, що до кінця року українська армія отримає ще близько 8,5 тисячі зразків озброєнь і військової техніки. Крім того, за його словами, на речове забезпечення військовослужбовців вже виділено вп’ятеро більше коштів порівняно з попереднім роком.

«Цього року вже закуплено й поставлено на фронт понад півтори тисячі одиниць нових та модернізованих зразків озброєння. Зокрема, це тепловізійні та оптичні приціли, засоби нічного бачення, бронетанкова техніка, засоби інженерного озброєння, радіолокаційні станції, контр-батарейні станції, засоби радіоелектронної боротьби, модернізовані літаки. Зараз, дві години тому, я особисто передав до складу Збройних Сил два новітніх, модернізованих літаки Су-27, разом з видатним українським льотчиком та ліцеїстом, ми зробили випробувальний політ, яким приймали ці літаки на озброєння», – сказав Порошенко у Запоріжжі.

Водночас глава держави заявив, що не задоволений «певними видами забезпечення, певними недоліками в системі військової логістики та управління». «Є й дефіцит нової сучасної зброї. І він ще, на жаль, далекий від подолання. Не видам військової таємниці, якщо скажу, що в цьому ми поки що поступаємося Росії», – сказав Порошенко.

За його словами, Україна не буде економити на власній армії, «щоб потім не утримувати чужу». Він наголосив, що в бюджеті на 2016 рік буде передбачене збільшення зарплат військовим, в тому числі і для контрактників, – щоб розширити контрактну складову і мінімізувати потреби в мобілізації.

14 жовтня відзначають День захисника України.

Recommended

XS
SM
MD
LG