Доступність посилання

ТОП новини
23 Лютий 2018, Київ 08:54

Художник заявляє про незаконне використання його роботи на біл-борді в.о. мера Дніпропетровська


У Дніпропетровську скандал з біл-бордом – привітанням з Днем захисника України, розміщеному біля будівлі міськради за підписом в. о. міського голови Галини Булавки, яка балотується на виборах міського голови.

За інформацією художника-дизайнера Михайла Дяченка, для цього привітання без його дозволу була використана одна із його робіт – портрет вояка АТО.

Серія робіт, до якої належить портрет «Cyborg», є в інтернеті, однак маркована авторським знаком. Для біл-борда частина твору з маркуванням була «зрізана».

«Мій малюнок взяли без мого дозволу. Певно, вважають, що все, що є в інтернеті, можна вільно використати в своїх піар-акціях», – заявив художник. Він також підкреслив, що не має ніякого стосунку до передвиборчих перегонів у Дніпропетровську й принципово не створює зображень для біл - бордів, листівок, агіток партій і посадовців.

Як повідомив Радіо Свобода автор, раніше одну з його робіт брали для розміщення на біл-борді в Харкові представники добровольчого батальйону, але робили це з його дозволу.

Як зазначив Михайло Дяченко, наразі він збирає інформацію про порушення його авторського права в Дніпропетровську й не виключає подання судового позову.

В. о. міського голови Дніпропетровська Галина Булавка поки що офіційно не прокоментувала заяву художника, однак користувачам соціальних мереж повідомила, що з’ясовує ситуацію.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG