Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 19:55

На адмінкордоні з Кримом відбувся молебень за звільнення від окупантів


Капелани поблизу адміністративного кордону з окупованим Кримом

На адміністративному кордоні материкової України з анексованим Росією Кримом 17 жовтня відбувся молебень за мир в Україні за участю міжконфесійного батальйону військових капеланів, повідомляє «Крим. Реалії».

«Щоб уся ця ворожа нечисть повернулася до себе додому і там наводила порядки. А Крим – це Україна. Звільніть чужу територію», – сказав під час молитви один із капеланів біля контрольного пункту «Чонгар».

Під час молитви капелани просили миру в Україні та звільнення окупованих територій.

20 вересня розпочалася безстрокова акція з блокування вантажного транспорту, що прямує до Криму з продуктами і товарами, ініційована лідерами кримських татар.

Ініціатори блокади вважають, що українські компанії повинні припинити торговельні відносини з Кримом, оскільки територія півострова окупована Російською Федерацією і за її постачання несе відповідальність країна-окупант.

За словами організаторів акції, вони не пропускатимуть фури до Криму доти, доки не будуть виконані їхні вимоги: звільнення політв’язнів, припинення тиску на незалежні ЗМІ, безперешкодний в’їзд для міжнародних спостерігачів на територію півострова, припинення репресій щодо кримських татар.

XS
SM
MD
LG