Доступність посилання

ТОП новини

Харківський облвиборчком почав друк бюлетенів з кандидатами «Опозиційного блоку»


 (©Shutterstock)
(©Shutterstock)

Поліграфічний комбінат почав друкувати виборчі бюлетені з кандидатами у депутати від «Опозиційного блоку» та політичного блоку «Дарта Вейдера» до обласної ради, повідомили в Харківській обласній територіальній виборчій комісії.

Затвердження нових зразків бюлетенів сталося після повторного жеребкування щодо визначення номерів місцевих організацій партій для почерговості їхніх назв у виборчому бюлетені з виборів депутатів Харківської облради, повідомив юрист обласної ТВК Олександр Коновал.

«Жеребкування ми провели вночі. Після цього комісія затвердила бюлетень і віддала на друк до комбінату. Потрібно надрукувати понад 2 мільйони бюлетенів», – розповів Олександр Коновал.

В харківській регіональній організації «Опозиційного блоку» не задоволені тим, як проходила процедура жеребкування.

Як розповів юрист осередку політсили Артур Мартін, повторне жеребкування велося не серед усіх місцевих організацій партій, які беруть участь в виборах до облради, а тільки серед двох: «Опозиційного блоку» та блоку «Дарта Вейдера». За словами юриста, процедуру жеребкування збираються оскаржувати.

В облвиборчкомі переконані, що вони не порушували ніяких законів, бо виборче законодавство не передбачає спеціальної процедури для повторного жеребкування.

Раніше цього тижня ЦВК скасувала постанову Харківської обласної територіальної виборчої комісії про відмову в реєстрації кандидатів від партії «Опозиційний блок» на виборах обласної ради.

Місцеві вибори в Україні призначені на 25 жовтня.

XS
SM
MD
LG