Доступність посилання

ТОП новини

Під Києвом арештували землі родича прем’єра Росії Медведєва


Шевченківський районний суд Києва арештував 94,67 гектара землі поблизу столиці, яка опосередковано належить власнику супермаркетів електроніки «Ельдорадо» й чоловіку племінниці дружини Дмитра Медведєва Віктору Поліщуку.

Крім того, колишньому заступнику начальника головного управління Держземагенства у Київській області Станіславу Губіну оголошено про підозру в рамках кримінального провадження.

За даними МВС України, Станіслав Губін порушив вимоги одразу кількох статей Земельного кодексу України. Чиновник підписав накази про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою земельних ділянок площею 94,67 гектара, які були у користуванні державного підприємства «Радіопередавальний центр» і затвердив їх. Губін відмовився коментувати підозру програмі «Схеми», спільному проекту Радіо Свобода і телеканалу UA:Перший.

Арештовані земельні ділянки розташовані у місті Бровари та, за даними реєстру речових прав на нерухоме майно, належать ТОВ «Компанія Інтер-профіт» і ТОВ «Компанія Інтер-Кастомс».

Причиною, за якою був накладений арешт, стала ухвала Шевченківського райсуду Києва за поданням слідчого управління ГУ МВС України в Київській області.

Ділянки і Віктора Поліщука поєднують багато фактів – від його бізнес-партнера до його власної фірми самого «Техноенерготрейд», яка презентувала проект будівництва логістичного центру на цій землі.

За повідомленнями ЗМІ, Поліщук одружений із племінницею дружини прем’єр-міністра Росії Дмитра Медведєва.

У 2013 році арбітражний керуючий, Держземагентство і броварські депутати фактично подарували Віктору Поліщуку річний бюджет міста у вигляді цієї землі. Про це йшлося у розслідуванні телепрограми «Наші гроші».

У 2014 році слідчі УМВС у Київській області почали розслідувати кримінальну справу про зловживання владою посадовими особами Броварського та обласного Держземагентства, що призвели до збитків у 116 мільйонів 879 тисяч гривень.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG