Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську суд відновив на посаді високопосадовця-екс-регіонала


Ілюстраційне фото
Ілюстраційне фото

У Дніпропетровську окружний адміністративний суд ухвалив рішення про визнання протиправним розпорядження про звільнення з посади першого заступника міського голови Анатолія Крупського, повідомив адвокат Крупського Роман Кругляк.

Зокрема, постанова суду зобов’язує відновити посадовця на посаді першого заступника міського голови. «Це означає, що дана постанова виконується негайно», – зазначив адвокат.

Сам Крупський заявив, що наказ про його звільнення – це «груба і непристойна робота, брудні політичні розборки напередодні виборів».

16 жовтня 2015 року стало відомо про те, що згідно із законом «Про очищення влади», у Дніпропетровську з посади першого заступника міського голови звільнили Анатолія Крупського. Відповідне розпорядження підписав в. о. міського голови Дніпропетровська Віталій Мархасін, який наразі замінює на цій посаді Галину Булавку, котра перебуває у відпустці.

Наразі Анатолій Крупський балотується на посаду міського голови від партії «Відродження».

2014 року Крупський потрапив до складеного активістами «чорного» списку чиновників, до яких мають бути застосовані міжнародні санкції.

За часів Віктора Януковича він обіймав посаду заступника голови ОДА, 2012 року балотувався на виборах до Верховної Ради України від Партії регіонів.

XS
SM
MD
LG