Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 18:47

Українська адміністрація Луганщини готова реагувати на сигнали в день виборів – Тука


Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука

Голова Луганської військово-цивільної адміністрація Георгій Тука заявляє про готовність української влади в області реагувати на можливі сигнали під час місцевих виборів 25 жовтня. Про це йдеться на сторінці адміністрації у Фейсбуку.

«На будь-які сигнали по всій Луганщині ми будемо реагувати миттєво», – наголосив Георгій Тука.

Тука дав доручення силовикам зробити все необхідне для недопущення порушень правопорядку у містах та районах Луганської області у день проведення виборів.

Сьогодні, 24 жовтня, в Луганській обласній військово-цивідльній адміністрації проходила нарада про забезпечення правопорядку на виборах.

Напередодні Георгій Тука також заявляв про готовність української влади на Луганщині до політичних викликів, і попередив «певну політичну силу» про відсіч дестабілізації.

25 жовтня в Україні, в тому числі і в більшості контрольованих українською владою населених пунктів Луганщини, відбудуться місцеві вибори. Впродовж багатьох років владу на Луганщині мала Партія регіонів, яка нині не є учасником виборів. Значна частина колишніх членів Партії регіонів нині є кандидатами від «Опозиційного блоку» та кількох інших політичних сил.

XS
SM
MD
LG