Доступність посилання

ТОП новини

Геращенко анонсує звільнення 10 військових з полону до кінця тижня


Ірина Геращенко
Ірина Геращенко

Уповноважена президента з питань мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко заявляє, що до кінця тижня з полону звільнять близько 10 українських військових.

За її словами, підсумком сьогоднішнього засідання підгрупи з гуманітарних питань є розблокування процесу обміну полоненими.

«Домовленості досягнуто завдяки важким переговорам в Мінську нашої підгрупи у співпраці з міжвідомчим центром при СБУ. Це і результати парижських зустрічей. Також дуже позитивно ОБСЄ сприйняло інформацію про відкриття пішохідного пункту переходу лінії розмежування в Станиці Луганській. Це дуже важливо для простих людей. Інші групи теж добре попрацювали сьогодні, маємо конкретні результати», – написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Сепаратисти наразі про звільнення 10 українських військових не повідомляють, проте зазначають, що тема обміну полоненими сьогодні в Мінську обговорювалася.

За даними СБУ, в полоні у бойовиків перебуває близько 153 людини. Останнім часом обмін полоненими призупинився, сторони конфлікту на Донбасі звинувачують одна однуу зриві обміну.

Звільнення та обмін полоненими є однією з умов мінських угод.

XS
SM
MD
LG