Доступність посилання

ТОП новини
16 Лютий 2019, Київ 04:55

Учасники автопробігу вимагали відставки Шокіна під будинком Порошенка


Близько 100 автомобілів взяли участь в автопробігу до будинку, де мешкає президент України Петро Порошенко, з вимогою звільнити Генерального прокурора Віктора Шокіна.

Народний депутат України Ігор Луценко (фракція «Батьківщина») написав у Facebook, що станом на 12-ту годину «93 автівки Автомайдану їдуть в гості до Порошенка».

Він розповів, що міліція автобусом перегородила шлях до будинку президента.

Потім Луценко дописав: «Автобус від`їхав у відповідь на наші переконливі прохання».

Раніше активісти вимагали від Генпрокурора Віктора Шокіна замінити чотирьох членів конкурсної комісії з обрання антикорупційного прокурора або піти у відставку.

Організацію та проведення конкурсу здійснює конкурсна комісія, до складу якої входять чотири особи, визначені Радою прокурорів України, та сім осіб, визначених Верховною Радою. Генпрокурор і Рада вже обрали своїх представників до цієї комісії.

За європейськими стандартами, членами таких комісій мають бути люди з бездоганною репутацією, моральним авторитетом та високим професіоналізмом. Проте, як вважають експерти Центру протидії корупції, що четвірка, призначена Віктором Шокіним від Генпрокуратури, таким критеріям не відповідає.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG