Доступність посилання

ТОП новини

Опитування: дві третини росіян вважають, що Росія ніколи не була агресором


Російський «Левада-центр» опублікував дані соціологічного опитування, згідно з якими дві третини опитаних заявили, що Росія ніколи не була агресором або ініціатором конфліктів з іншими країнами. Ще 26% опитаних вважають, що Росія в більшості випадків була жертвою конфліктів, постраждалою стороною.

Крім того, 82% росіян вважають ворожою політику західних країн щодо Росії. Це, на думку половини респондентів, виражається в санкціях, введених після анексії Криму, а також у тому, що Захід нібито веде інформаційну війну проти Кремля.

27% із них вважають, що західні країни намагаються змінити режим президента Володимира Путіна і нав’язати російському населенню чужі йому цінності й культуру. Близько половини респондентів вважають, що Захід боїться військової потужності Росії і претендує на її природні багатства. Ще чверть росіян дотримуються думки, що західні країни просто заздрять їм.

В опитуванні «Левада-центру» взяли участь 1600 людей у 134 населених пунктах 46 російських регіонів.

22 жовтня Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦВГД) опублікував дані опитування, згідно з яким, рейтинг схвалення роботи Володимира Путіна на посаді президента Росії досяг історичного максимуму – 89,9 відсотка.

XS
SM
MD
LG