Доступність посилання

ТОП новини

ВАСУ вирішив залучити Шокіна як третю особу в розгляді позову Мосійчука до Ради


Віктор Шокін
Віктор Шокін

Вищий адміністративний суд України ухвалив рішення залучити генерального прокурора України Віктора Шокіна як третю особу на стороні відповідача в розгляді позову народного депутата фракції Радикальної партії Ігоря Мосійчука до Верховної Ради про визнання незаконною і скасування постанови парламенту про дозвіл на притягнення його до кримінальної відповідальності.

У зв’язку з цим суд оголосив перерву до 9 листопада у справі за позовом Мосійчука.

Ігоря Мосійчука підозрюють у вчиненні правопорушень, передбачених п’ятьма статтями Кримінального кодексу, зокрема в одержанні неправомірної вигоди.

17 вересня Верховна Рада дала згоду на притягнення Мосійчука до кримінальної відповідальності, затримання й арешт, після чого його й затримали силовики в будівлі парламенту.

Перед голосуванням генеральний прокурор Віктор Шокін показав депутатам відео, на якому Мосійчук нібито отримує хабар. Сам парламентар назвав відео неправдивим, а обвинувачення на його адресу – політичною помстою.

Ігоря Мосійчука підозрюють у вчиненні правопорушень, передбачених п’ятьма статтями Кримінального кодексу, зокрема в одержанні неправомірної вигоди.Щодо Мосійчука суд обра в запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, наразі він перебуває в лікарні у зв’язку з станом здоров’я.

XS
SM
MD
LG