Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 14:19

Вілкул розцінює виклик на допит як спробу вплинути на вибори мера Дніпропетровська


Народний депутат України від фракції «Опозиційний блок», кандидат у мери Дніпропетровська Олександр Вілкул розцінює виклик на допит як спробу вплинути на вибори мера Дніпропетровська.

«Мені не зрозуміло, навіщо це робити зараз, коли йде виборчий процес – до виборів мера Дніпропетровська залишилося менше двох тижнів. Я розцінюю це як спробу поламати виборчий процес. Це спроба з боку влади перешкодити мені проводити виборчу кампанію, порушити графік зустрічей з виборцями», – йдеться у заяві Вілкула, поширеній прес-службою «Опозиційного блоку».

При цьому Вілкул заявив про готовність прийти в ГПУ давати свідчення.

Генеральний прокурор Віктор Шокін підтвердив намір слідства викликати на допит депутатів від фракції «Опозиційний блок» Олександра Вілкула, Наталію Королевську і Вадима Новинського. За його словами, допити мають відбутися 5 листопада. При цьому він не уточнив, у рамках якого провадження будуть проводитися ці слідчі дії.

Натомість партія «Опозиційний блок» вважає сьогоднішні події «прямим переслідуванням опозиції, порушенням презумпції невинуватості та принципів демократії».

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG