Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 23:10

Путін дозволив заарештовувати майно іноземних держав


Володимир Путін

Президент Росії Володимир Путін підписав закон, що дозволяє російському суду арештовувати майно іноземних держав, якщо в цій державі був накладений арешт на майно Росії. Документ опублікований на офіційному інтернет-порталі правової інформації.

Розробка цього законопроекту почалася в липні 2015 року після того, як в Європі заарештували кілька російських активів за позовами колишніх акціонерів ЮКОСа. У Держдумі Росії визнали ці дії незаконними і запропонували застосовувати «заходи» – заарештовувати іноземне майно на території Росії.

У липні минулого року Третейський суд в Гаазі зобов’язав Росію виплатити колишнім акціонерам ЮКОСа компенсацію в розмірі 50 мільярдів доларів. Ще близько двох мільярдів євро у цій справі Росію зобов’язав виплатити Європейський суд з прав людини. У Росії ці рішення відмовилися визнавати, після чого позивачі почали процедуру з примусового виконання цього рішення.

На даний час в Бельгії та Франції за позовом акціонерів ЮКОСа арештовані рахунки агентства «Россия сегодня». Крім цього, в Парижі заарештована будівля, що належить Управлінню справами президента Росії. Наприкінці жовтня також були заблоковані 7,5 відсотків акцій французької телекомпанії Euronews, що належать ВДТРК.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG