Доступність посилання

ТОП новини
24 Травень 2018, Київ 05:39

Служба безпеки України викликає на допит колишнього народного депутата від Партії регіонів Олега Царьова. Повістка на допит опублікована на сайті відомства.

Царьова викликають як підозрюваного, допит має відбутися 9 листопада.

У повістці вказується, що місце фактичного проживання Царьова – Ялта.

Раніше сьогодні у Генпрокуратурі повідомили про початок процедури заочного засудження у кримінальному провадженні щодо Олега Царьова.

Царьов підозрюється у вчиненні дій, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади, а також у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.

У липні 2014 року Царьова оголосили у всеукраїнський розшук.

Улітку 2014 року Царьов почав брати активну участь у «політичній» діяльності збройних сепаратистських угруповань «ДНР» і «ЛНР», визнаних в Україні терористичними, – він заявив, що очолив «парламент» об’єднання цих угруповань, так званого «союзу народних республік», а після провалу цієї спроби їх об’єднання – «парламент» іншого такого об’єднавчого проекту, відомого як «Новоросія»; цей проект теж залишився на словах і на папері, і у травні 2015 року Олег Царьов офіційно оголосив про його «замороження».

Перед тим, як народний депутат 4–7-го скликань від Партії регіонів, Олег Царьов став широко відомий завдяки активній участі в бійках із тодішніми опозиційними депутатами.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG