Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 11:44

Валерій Пацкан заперечує конфлікт з Геннадієм Москалем


Валерій Пацкан

Народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка», керівник Закарпатського обласного штабу БПП Валерій Пацкан заперечує конфлікт із головою Закарпатської облдержадміністрації Геннадієм Москалем. Про це він сказав у кулуарах парламенту.

«Так, відбувся тотальний підкуп виборців у Закарпатській області та місті Ужгороді. Навіть більш масштабніший, ніж за часів Януковича. Роздавали від 500 гривень до двох тисяч гривень. Звичайно, що це викликало хвилю незадоволення і люди прийшли до керівника управління МВС і губернатора, щоб розібратися у цих фактах. Геннадію Геннадійовичу треба зняти емоції, прибрати цю всю писанину, яку він понаписував і розібратися з фактами підкупу виборців. Ще раз кажу, зараз треба забрати емоції і розставити крапки на «і», – сказав Пацкан.

«Моя пропозиція – не кричати, не кидатись заявами, а робити так, щоб він цього виграло суспільство. У мене конфлікту ні з ким нема. Якщо хтось хоче конфліктувати, нехай говорить про конфлікт, нехай говорить фактами. А фактів, щоб наш штаб не відпрацював немає», – додав він.

Напередодні ЗМІ з посиланням на свої джерела повідомили, що Геннадій Москаль написав заяву про відставку з посади голови ОДА, але її не задовольнили. Причиною заяви в ЗМІ назвали ймовірний конфлікт із Пацканом.

Сам Москаль ситуацію не коментував.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG