Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 04:29

Гройсман: дострокові вибори парламенту можуть дестабілізувати ситуацію


Володимир Гройсман

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман вважає неактуальним питання проведення в Україні дострокових парламентських виборів. Про це він сказав під час поїздки у Житомир, інформує сайт Верховної Ради.

«Я думаю, що питання позачергових виборів до Верховної Ради зараз не стоїть на порядку денному. Позачергові вибори можуть стати ще одним кроком до загострення і дестабілізації ситуації в країні», – зазначив спікер.

За словами Гройсмана, «процес взаємодії у парламенті є достатньо складним», однак, на думку спікера, «у рамках коаліції є резерви, щоб побудувати якісну роботу».

Після парламентських виборів 2014 року більшість для ухвалення рішень у Верховній Раді сформувалася з пʼяти фракцій – «Блоку Петра Порошенка», «Народного фронту», «Радикальної партії», «Самопомочі» й «Батьківщини».

1 вересня 2015 року фракція «Радикальної партії» заявила про вихід із коаліції через незгоду з пропонованими керівництвом держави змінами до Конституції щодо децентралізації.

Про можливий вихід із коаліції також заявляли у фракціях «Самопоміч» і «Батьківщина», але наразі ці політсили лишаються у складі більшості.

Згідно з Конституцією України, у разі розпаду коаліції на формування нової парламент має один місяць. Якщо нова коаліція не формується, президент України має право достроково припинити повноваження Верховної Ради.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG