Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 04:41

Унаслідок вибухів у Сватові пошкоджені понад 1700 будинків – Луганська адміністрація


Руйнування внаслідок вибухів в Сватові, 30 жовтня 2015 року

До реєстру пошкоджених домогосподарств внаслідок вибухів у Сватові увійшли 1705 будинків, повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

«У місті Сватовому складений реєстр осіб, домогосподарства яких постраждали внаслідок надзвичайної ситуації. До реєстру включили 1705 домогосподарств (667 квартир і 1038 приватних житлових будинків)», – йдеться в повідомленні.

У Луганській військово-цивільної адміністрацій нагадали, що для надання матеріальної допомоги на першочергове життєзабезпечення з обласного бюджету виділили 4 мільйони гривень, з них по 10 тисяч гривень отримали 6 родин, домогосподарства яких були пошкодженні, залишки коштів будуть рівними частинами розподілені між іншими власниками пошкоджених домогосподарств.

29 жовтня о 19:35 виникла пожежа з подальшими вибухами боєприпасів на складах Міноборони в Сватові, де зберігалися близько трьох тисяч тонн боєприпасів. Загинули двоє людей. Пізніше під завалами виявили тіла ще двох військових. Були зруйновані житлові будинки в районному центрі з населенням майже 20 тисяч людей.

30 жовтня голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука підписав розпорядження про виділення 10 мільйонів гривень для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Сватові.

2 листопада вранці Держслужба України з надзвичайних ситуацій повідомила, що крім забезпечених раніше водо- та електропостачання, жителям Сватова на Луганщині на 100% відновили подачу газу.

XS
SM
MD
LG