Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко підписав указ про відзначення Дня Гідності та Свободи у 2015 році


Президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи. Текст указу опублікований на сайті президента.

Відповідно до документа, уряду доручається невідкладно утворити організаційний комітет із підготовки та відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи, визначивши його співголовами прем’єр-міністра і главу Адміністрації президента України та залучивши до його роботи представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, місцевих громад.

Згідно з указом, серед іншого, Кабмін має забезпечити проведення 21 листопада 2015 року у місті Києві та інших населених пунктах «урочистостей та меморіальних заходів» за участю представників влади, громад, народних депутатів України, політичного корпусу, громадянського суспільства, насамперед учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, родин Героїв Небесної Сотні, учасників АТО, представників волонтерських рухів, духовенства.

Крім того, Міністерство інформаційної політики України разом із Українським інститутом національної пам’яті має забезпечити розроблення та впровадження для державних ЗМІ тематичних інформаційних програм, присвячених Революції гідності, а також розповсюдження відповідної соціальної реклами.

Минулого року в Україні запровадили День гідності і свободи, який відзначають 21 листопада.

21 листопада в Україні почався Євромайдан – після того, як уряд Миколи Азарова вирішив зупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

XS
SM
MD
LG