Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко: «Батьківщина» не голосуватиме у парламенті до зниження ренти газу


Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Фракція «Батьківщина» не братиме участі у голосуваннях у парламенті, допоки не буде проголосований законопроект про зменшення ренти на газ, заявила лідерка цієї політичної сили Юлія Тимошенко.

«Наша фракція не голосуватиме, допоки не буде проголосовано за зниження ренти на газ», – завила Тимошенко у вівторок, 10 листопада, журналістам у кулуарах Верховної Ради.

За словами Юлії Тимошенко, раніше керівники фракції Блоку Петра Порошенка обіцяли проголосувати за відповідний документ.

«Зараз вони зіграли «у темну» і не додали необхідної кількості голосів. Тож немає гарантій, що у четвер закон буде проголосовано», – зазначила Тимошенко.

У вівторок народні депутати направили на повторне друге читання законопроект про здешевлення вартості газу для населення. За відповідне рішення проголосували 310 депутатів.

Раніше голова Верховної Ради України Володимир Гройсман оголошував у засіданні перерву на 15 хвилин для консультацій щодо законопроекту про внесення змін до Податкового кодексу щодо здешевлення вартості газу для населення (№2835).

Перед цим для ухвалення документа у цілому не вистачило голосів, «за» проголосували 165 депутатів при мінімально необхідних 226.

6 жовтня Верховна Рада підтримала за основу законопроект фракції «Батьківщина» щодо зменшення рентної плати за газ власного видобутку, а відтак здешевлення вартості газу для населення. За документ проголосували з другої спроби, альтернативний урядовий законопроект необхідної кількості голосів не набрав.

Після цього прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що цей законопроект лобіює інтереси газових олігархів і є прямим ударом по малозабезпечених громадянах.

XS
SM
MD
LG