Доступність посилання

27 Травень 2017, Київ 00:12
Новини | Суспільство

За добу КПП у зоні АТО перетнули понад 20 тисяч людей – прикордонники


Фото ілюстративне

За минулу добу контрольні пункти в'їзду та виїзду у зоні проведення АТО перетнули понад 20 тисяч людей, повідомляє сайт Державної прикордонної служби України.

«Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО, що пов’язана з пропуском осіб, залишається напруженою. Продовжує відзначатись значний пасажиро-транспортний потік», – йдеться в повідомленні.

Прикордонники повідомляють, що люди і транспорт рухаються через на КПП «Зайцеве», «Георгіївка», «Новотроїцьке», «Гнутове» та «Станично-Луганське». Станом на ранок середи майже скрізь є черги, але прикордонники вживають заходи для стабілізації ситуації.

«Контрольні пункти продовжують працювати в штатному режимі», – йдеться в повідомленні Держприкордонслужби.

З середини жовтня на Донбасі повідомляють про поступове збільшення пасажиро-транспортного потоку через контрольні пункти в'їзду-виїзду в зоні проведення АТО. Головною причиною виникнення черг, як кажуть прикордонники, є припинення бойових дій в регіоні. Крім того, люди частіше почали їздити за товарами на контрольовані українською владою території та відвідувати рідних по обидва боки від лінії розмежування сторін конфлікту.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG