Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 05:46

Яценюк очікує, що 12 листопада депутати ухвалять 15 урядових економічних законопроектів


Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк очікує, що народні депутати ухвалять 15 урядових законопроектів, які стосуються дерегуляції, приватизації, залучення інвестицій.

«Сподіваюся, що всі об’єднаються для того, щоб 15 законів, які внесені урядом і стосуються дерегуляції, прозорої та чесної приватизації, залучення інвестицій, збільшення робочих місць, збільшення інвестицій в основний капітал, будуть підтримані в стінах українського парламенту», – сказав він на засіданні уряду.

Раніше спікер парламенту Володимир Гройсман заявив, що 12 листопада планується розгляд близько 40 законопроектів, пов’язаних з економічним розвитком і дерегуляцією.

У жовтні Світовий банк оприлюднив результати рейтингу Doing Business 2016. Україна посіла 83-тє місце з-поміж усіх країн світу за легкістю ведення бізнесу. Порівняно з аналогічним дослідженням, оприлюдненим торік, Україна поліпшила свої позиції на чотири пункти.

В уряді, зокрема міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус, обіцяють подальше спрощення умов ведення бізнесу.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG