Доступність посилання

15 Грудень 2017, Київ 11:27

Порошенко нагородив Джорджа Сороса орденом Свободи


Президент України Петро Порошенко нагородив засновника фундації «Відкрите суспільство» і мецената Джорджа Сороса орденом Свободи.

В указі про нагородження відзначається, що Сороса нагороджено «за значні особисті заслуги у зміцненні міжнародного авторитету Української держави, вагомий внесок у впровадження соціально-економічних реформ, багаторічну плідну діяльність».

«Ваша активна діяльність упродовж останніх років надзвичайно сприяла демократичним змінам, які зараз відбуваються в Україні. Тому для мене велика честь вручити Вам сьогодні цю високу нагороду з символічною назвою – орден Свободи», – наголосив Порошенко під час зустрічі з меценатом.

Президент також відзначив помітну роль у розвитку держави та утвердженні демократії Міжнародного фонду «Відродження», заснованого 25 років тому Джорджем Соросом.

Сорос у січні упродовж тижня перебував в Україні і зустрічався з президентом Петром Порошенком, депутатами Верховної Ради, іншими представниками влади, а також лідерами громадської думки.У публічних виступах він закликає країни Заходу збільшити підтримку України, називаючи це стратегічним завданням.

XS
SM
MD
LG