Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 20:38

На цьому місці не має бути ніяких розважальних закладів – Парасюк про ресторан на Хрещатику


Народні депутати обурились через ресторан на Хрещатику
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:03:59 0:00

Народні депутати обурились через ресторан на Хрещатику

Група народних депутатів, серед яких Борислав Береза, Володимир Парасюк, Ігор Луценко, Єгор Соболєв та низка інших, пікетували ресторан L’Каfа, що розташований на першому поверсі в будівлі Київської міської ради професійних спілок, поруч з Будинком профспілок.

Народні депутати висловили сумнів щодо законності роботи приватного закладу громадського харчування.

На думку Володимира Парасюка, будівля в аварійному стані, тому ніяких закладів там бути не повинно.

«З точки зору моралі, я вважаю, що на цьому місці взагалі не може бути ніяких розважальних закладів. Тому що це для нас сакральне місце, бо тут вмирали наші побратими. З правової точки зору, профспілки міста Києва не мають договору на реконструкцію і, тим більше, приміщення є в аварійному стані.А коли будівля в аварійному стані, не можна передавати якусь частину в оренду. Ми прийшли з’ясувати ситуацію, вони цинічно закрили двері, кажуть, що не працюють, але там всередині є люди», – пояснив народний депутат.

Юрист Київської міської ради професійних спілок Ольга Балабан, яка вийшла до депутатів, заявила, що будівля не потребує реконструкції.

«У нас не горіло приміщення. Вогнем зачепило тільки восьмий, дев’ятий, сьомий і шостий поверхи і тільки частково. Нам не потрібна реконструкція. У нас є висновок: ми надавали його у матеріали кримінального провадження. Нам не потрібна ні реконструкція, ні відбудова», – розповіла адвокат.

Також, за словами Ольги Балабан, наразі заклад не працює.

«Вони чекають рішення суду по всьому приміщенню, по-друге, вони отримують дозволи на рекламу.Також, наскільки я розумію їх, потрібна декларація на функціонування закладу громадського харчування», – заявила Балабан.

Рішення суду, про яке згадує адвокат, стосується незаконної надбудови двох поверхів у будівлі, що належить Київській міській раді профспілок. Про це раніше повідомляли журналісти програми «Схеми».

Крім того, мер Києва Віталій Кличко попросив Державну архітектурно-будівельну інспекцію, правоохоронні органи та профспілки перевірити законність розміщення ресторану L’Каfа у будівлі Будинку профспілок на вулиці Хрещатик. За словами Кличка, приміщення не належить до комунальної власності столиці, а належить профспілкам, і, відповідно, міська влада дозволів не видавала.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG