Доступність посилання

ТОП новини

Кандидати, які пройшли до другого туру місцевих виборів, витратили від 100 тисяч до мільйона гривень – КВУ


Фото ілюстративне (©Shutterstock)
Фото ілюстративне (©Shutterstock)

Комітет виборців України повідомляє, що кандидати, які пройшли до другого туру місцевих виборів до голосування, призначеного на 15 листопада, витратили на підготовку в середньому від 100 тисяч до 1 мільйона гривень. Про це йдеться на сторінці КВУ у Facebook.

«Рекордсменом за кількістю витрачених коштів став кандидат на посаду Київського міського голови Віталій Кличко із сумою 26,8 мільйона гривень, стільки ж витратила політична партія «Самопоміч» на парламентських виборах 2014 року», – йдеться в повідомленні.

За даними КВУ, у Запоріжжі кандидат-самовисуванець Володимир Буряк витратив 7 724 000 гривень, а його Микола Фролов від «БПП «Солідарність» понад 488 тисяч. У Вінниці Сергій Моргунов, кандидат від «Вінницької європейської стратегії», витратив 596 тисяч гривень, а Людмила Щербаківська, кандидат від ВО «Батьківщину» понад 49 тисяч. У Рівному витрати кандидата-самовисуванця Володимира Хомка в 6 разів перевищили витрати кандидата «Громадського контролю» Дмитра Якимця – 335 тисяч до 41 тисячі гривень відповідно.

Як зазначили в КВУ, відповідний фінансовий аналіз провели на основі проміжних та фінальних фінансових звітів кандидатів.

У неділю, 15 листопада, під час другого туру місцевих виборів в Україні міських голів обиратимуть у 19 обласних центрах та 10 містах обласного значення.

XS
SM
MD
LG