Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 10:19

Другий тур виборів у Запоріжжі проходить без суттєвих порушень – «Опора»


(©Shutterstock)

Другий тур виборів міського голови у Запоріжжі проходить без суттєвих порушень. Дільниці для голосування відкрились вчасно, кабінок, урн та бюлетенів вистачає.

Явка виборців станом на 12:00, за даними міської виборчої комісії, у Запоріжжі склала 16,02%, за даними представників громадянської мережі «Опори», на 14:00 у місті проголосували 18% зареєстрованих виборців.

«Вибори проходять у штатному режимі. Явка у середньому складає 18% по місту. Суттєвих порушень не має. Переважно голосують люди старшого віку. Напливу молоді не спостерігається наразі. Фіксуються випадки контролю явки з боку представників ЗМІ, незрозумілих якихось організацій. Це відбувається біля дільниць – стоять люди зі списками, фіксують, дзвонять, відмічають. Зафіксовані випадки, коли по домам ходять представники газети «Панорама», які пропонують підписку і цікавляться волевиявленням громадян на цих виборах і чи ходили вони (виборці. – ред.) голосувати», – розповів координатор виборчих програм «Опори» у Запорізькій області Дмитро Арабаджиєв.

У другому турі виборів міського голови Запоріжжя представник пропрезидентської партії «Блок Петра Порошенка-Солідарність» Микола Фролов та самовисуванець, головний інженер комбінату «Запоріжсталь» Володимир Буряк.

У неділю, 15 листопада, в Україні відбувається другий тур місцевих виборів з голосування щодо виборів міських голів Києва та ще 28 міст України (у 18 обласних центрах і 10 містах обласного значення). Вибори не проводяться в окупованому Криму і деяких районах Донецької та Луганської областей.

XS
SM
MD
LG