Доступність посилання

ТОП новини

У Слов’янську відкрили «Вікно в Америку»


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

У місті Слов’янську Донецької області, яке минулого року побувало під окупацією, відкрили інформаційно-культурний центр «Вікно в Америку», повідомила прес-служба Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

Центр, що відкрився в Центральній міській бібліотеці, створений на основі партнерства між американським урядом та українськими бібліотеками – це 29-й чи вже й 30-й такий центр серед аналогічних, що вже працюють в обласних бібліотеках України, мовиться в повідомленні.

Він створений не лише для мешканців Слов’янська, а для всього північного регіону Донеччини. На його створення посольство Сполучених Штатів Америки надало 27,6 тисяч доларів. Завдяки цьому тут втілились найновіші технології, комп’ютери, безкоштовний інтернет, Wi-Fi зона, є сучасний принтер, копіювальний апарат та інше обладнання.

За ідеєю організаторів проекту Центру «Вікно в Америку», це «місце зустрічі з дивовижним світом країни великих можливостей, де можна дізнатися про американські програми навчання, підготувати реферат з певної тематики про США: освіту, історію, економіку, природу, мистецтво», повідомили в адміністрації.

XS
SM
MD
LG