Доступність посилання

23 Травень 2017, Київ 20:16
Новини | Політика

Порошенко заявив про підтримку Україні з боку Італії


Маттео Ренці (л) і Петро Порошенко (п) під час виконання гімну України перед їхньою зустріччю, Рим, 19 листопада 2015 року

Президент України Петро Порошенко, який перебуває з офіційним візитом в Італії, заявив після низки зустрічей із італійськими керівниками, що отримав від них чіткі сигнали підтримки.

Із одного боку, йдеться про підтримкою в сфері безпеки, боротьби з корупцією, економіки та євроінтеграційних прагнень, повідомила прес-служба голови української держави.

Із іншого, мовиться в її повідомленнях, під час зустрічей наголошувалось, що Італія чітко стоїть на принципах необхідності повної імплементації мінських угод і продовження санкцій проти Росії до повного виконання нею мінських домовленостей.

Також пролунала підтримка з боку Італії прагнень України досягти безвізового режиму до країн «шенгену», особливо з урахуванням наявності численної громади українців в Італії.

У перебігу візиту Петро Порошенко зустрівся з керівництвом Італії – президентом Серджо Маттареллою, головою Ради міністрів (прем’єр-міністром країни) Маттео Ренці, головою Палати депутатів (нижньої палати) Парламенту Лаурою Болдріні, – а також із представниками української громади Італії.

Італія як член Європейського союзу і «Групи семи» підтримує Україну в її протистоянні агресії Росії і у здійсненні реформ. Але в політичних колах цієї країни також є сильні проросійські настрої, носії яких, зокрема, прагнуть домогтися від керівництва Італії скасування санкцій проти Росії незалежно від припинення Москвою агресивних дій щодо Києва.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG