Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко: ситуацією довкола Сирії Росія намагається відволікти увагу світу від України


Петро Порошенко (©Shutterstock)
Петро Порошенко (©Shutterstock)

Президент України Петро Порошенко вважає, що ситуацієї довкола Сирії Росія намагається відволікти увагу міжнародної спільноти від України.

«В Естонії, Латвії та Литві чудово розуміють природу та мету російської політики і тому добре усвідомлюють, що демократичний світ має обережно ставитися до співпраці з Росією довкола Сирії. Бо мета цієї політики – відволікти увагу міжнародного співтовариства від триваючої російської агресії проти України», – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Російська сторона цих заяв наразі не коментувала.

Росія почала власну кампанію бомбардувань у Сирії 30 вересня. У жовтні над Єгиптом був підірваний російський пасажирський літак, у якому загинули всі 224 людини на його борту, а єгипетський підрозділ угруповання «Ісламська держава» взяв на себе відповідальність за теракт, назвавши його відповіддю на втручання Росії в Сирії.

Після терактів в Парижі 13 листопада Франція закликала до створення широкої коаліції для боротьби з «Ісламською державою».

26 листопада президент Росії Володимир Путін зустрінеться з президентом Франції Франсуа Олландом у Москві 26 листопада й обговорить координацію дій Франції і Росії з подолання тероризму. У Кремлі очікують, що цей візит Олланда стане кроком до створення широкої антитерористичної коаліції.

XS
SM
MD
LG