Доступність посилання

22 Листопад 2017, Київ 19:48

Демчишин: Україні вигідно продавати електроенергію до Криму


За 10 місяців на поставках електроенергії до Криму Україна заробила близько 300 мільйонів гривень, повідомляє міністр енергетики України Володимир Демчишин.

«Договір за період свого існування приніс прибуток. Якщо у маржі, то це приблизно 3%, враховуючи великий обсяг – це понад 300 мільйонів гривень», – заявив Демчишин у понеділок, 23 листопада, на брифінгу у Києві.

Контракт на імпорт російської електроенергії 28 грудня 2014 року підписав виконувач обов’язків генерального директора держпідприємства «Укренерго» Василь Андрієнко.

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на початку 2015 року заявив, що договір підписаний з «Кримським федеральним округом», і ініціював перевірку за контрактом.

23 листопада прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що направив матеріали службового розслідування щодо підписання контракту на постачання електроенергії до Криму, і висловив надію, що «Генеральна прокуратура завершить розслідування і притягне осіб, винних у підписанні цього контракту, до відповідальності».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG